Apr 10, 2020 • 35M

Ep.2 Ēna Covid-19 laikā

15
7
 
1.0×
0:00
-34:50
Open in playerListen on);
Psiholoģe un psihoterapijas speciāliste Ginta Ratniece dalās ar savām pārdomām un pieredzi...
Episode details
7 comments

Dārgie draugi,

Gatavojot šo Runāt ar Gintu epizodi abas piedzīvojām to maģiju, kad saturs sāk noteikt formu, un, kā tas gadās jo sevišķi bieži, kad pietuvojamies Junga analīzei, mūs aizved pa Ouroboros eliptisko ceļu…

Audiovēstule, kurā bijām plānojušas runāt par koletīvo ēnu un tās izpausmēm Covid-19 krīzes laikā, transformējās sarunā par ego un individuālo ēnu, par jēgas meklējumiem, par Unus Mundus, kas mūs vieno, un par vienpusējīgo attīstību, kas mūs kavē. Atgriezāmies arī pie jautājuma par produktivitāti un savu patieso vēlmju meklējumiem.

Pirmās sarunas minūtes veltījām arī līdz šim saņemtajai atgriezeniskajai saitei, karantīnas izraisīto emociju dažādībai un tam, kā izpaužam savas raizes par citiem.

Šajā epizodē pieminām sekojošus resursus:

Junga Biedrības Latvijā mājaslapa, Gintas raksts 'Pārdomas par pasaulē notiekošo' un Ievas Ozolas raksts 'Gaisma saules aptumsuma laikā'.

Ja rodas padziļināta interese par sarunas gaitā pieminētajiem autoriem, šajā audiovēstule atsaucamies uz John Bowlby (1907-1990), Elisabeth Kübler-Ross (1926-2004), Joseph Campbell (1904-1987) un Clarissa Pinkola Estés (1945) darbiem.

Patīkamu klausīšanos, un mēs ar lielu prieku dzirdētu par Tavām attiecībām ar ēnu, ikdienā un šīs karantīnas laikā… tepat komentāros,Gintas Facebook lapā vai arī uz e-pastu runatargintu [a] gmail . com.