Apr 17, 2020 • 27M

Ep.3 Radošums

14
10
 
1.0×
0:00
-26:47
Open in playerListen on);
Psiholoģe un psihoterapijas speciāliste Ginta Ratniece dalās ar savām pārdomām un pieredzi...
Episode details
10 comments

Dārgie draugi,

Šodien ejam pa radošo meklējumu ceļu, apspriežam iespējas stimulēt radošumu un aicinām skatīt katru savu dienu kā radošuma izpausmi!

Šajā epizodē pieminām sekojošus resursus:

Radošā procesa fāzes ir no Graham Wallas (1858-1932) 'The Art of Thought' (1926). Šeit par to var palasīt vairāk: The Art of Thought: A Pioneering 1926 Model of the Four Stages of Creativity.

Pētījumi un ieteikumi radošuma stimulēšanai no Estanislao Bachrach 'The Agile Mind: How Your Brain Makes Creativity Happen' (2016; pieejams arī krieviski kā Гибкий ум: Как видеть вещи иначе и думать нестандартно Манн, Иванов и Фербер 2017. gada izdevumā)

Normopātija.

Default mode network.

Ieteiktā filma: Field of Dreams (1989).

Uzticamu Helenas Bonemas Kārteres citāta avotu tā arī neatradām, bet atradām citu avotu ar interesantām viņas domām: Helena Bonham Carter on love, friendship, confidence and career: Life Lessons.

Elizabetes Gilbertas 'Lielā Burvība' un TED runa: Your elusive creative genius.

Patīkamu klausīšanos, un mēs ar lielu prieku dzirdētu par Tavām attiecībām ar radošumu… tepat komentāros, Gintas Facebook lapā vai arī uz e-pastu runatargintu [a] gmail . com.

P.S. Atgādinām, ka no 1. maija lielākā daļa jauno audiovēstuļu būs pieejamas tikai maksas abonentiem, un aicinām apsvērt abonēšanu. Un milzu paldies visiem tiem, kas jau ir nolēmuši atbalstīt šo projektu. Jau šobrīd ir skaidrs, ka mēs turpināsim runāties vismaz līdz 2021. gada aprīlim. Uz sadzirdēšanos!