Apr 21, 2020 • 16M

Ginta iesaka aprīlī

8
4
 
1.0×
0:00
-15:38
Open in playerListen on);
Psiholoģe un psihoterapijas speciāliste Ginta Ratniece dalās ar savām pārdomām un pieredzi...
Episode details
4 comments

Dārgie draugi,

No šodienas sākam jaunu audiovēstuļu apakšnodaļu: ikmēneša Ginta Iesaka epizodi, lai padalītos ar kādu prieka vai zināšanu avotu un to, kāpēc tie ir ieteikšanas vērti. 

Šīs audiovēstules būs īsakas nekā piektdienu epizodes, iznāks reizi mēnesī un būs brīvi pieejamas visiem.

Aprīļa ieteikumi ir sekojoši:

Majas Štorhas (Maja Storch) grāmata Mans svars: Kā zemapziņa palīdz sasniegt mērķi (2020). Oriģinālizdevums vāciski ir Mein Ich-Gewicht: Wie das Unbewusste hilft, das richtige Gewicht zu finden (2007).

Seriāls The Durrells in Corfu (2016-2019), kas ir pieejams LTV kā Darelu ģimene. Kā jau atzīmējam audio, tas ir tas pats stāsts, ko daudzi pazīst kā Mana ģimene un citi zvēri (1956 [1973; 2002]), bet mēs seriālā aicinām sevišķu uzmanību pievērst Džeralda mātes Luīzas tēlam.

...pa ceļam mēs gan arī nedaudz aizrunājāmies arī par to, ko vispār meklējam mākslā, un ceram šo tēmu paplašināt kādā no piektdienu audiovēstulēm.

Patīkamu klausīšanos, un mēs ar lielu prieku dzirdētu gan Tavas reakcijas uz mūsu ieteikumiem, gan Tavus ieteikumus par to, ko ir vērts izlasīt, noskatīties, noklausīties… tepat komentāros, Gintas Facebook lapā vai arī uz e-pastu runatargintu [a] gmail . com